مهمترین رویدادهای اقتصادی مورخ 5/12/1399 تاریخ: 23/2/2021م

توسط مدیر سیستم - 05 اسفند 1399 | 13:50
مهمترین رویدادهای اقتصادی مورخ 5/12/1399 تاریخ: 23/2/2021م

روزنامه الوطن آنلاین: آقای فایز منصور مدیر شرکت حمل و نقل و گردشگری سوریه در رابطه با ورود تورهای زیارتی به سوریه گفت: وزارت کشور اجازه داد تورهای دینی عراقی جهت زیارت عتبات عالیات وارد سوریه شوند. ایشان در این رابطه توضیح دادند که دستور العمل های اجرائی این تصمیم در عرض چند روز آینده صادر خواهد شد، وی افزود سایر افراد تا زمان صدور نتایج تست پی‌‌‌سی‌آر در قرنطینه به سر خواهند برد.


- به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا دیشب نمایشگاه بین المللی صادراتی سیلا در حوزه کفش و چرم با مشارکت 135 شرکت محلی و خارجی از کشورهای عربی شروع به فعالیت کرد. این نمایشگاه که از طرف اتحادیه عربی صنایع چرمی با همکاری اتحادیه اتاق های تجارت و صنایع تنظیم می گردد تا 24 فوریه جاری ادامه پیدا خواهد کرد. دکتر زیاد صباغ وزیر صنعت سوریه طی مصاحبه ای با خبرنگار سانا گفت: این نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است چونکه محصولات محلی با کیفیت بالا را به نمایش می گذارد و نشانگر بازگشت صنایع و محصولات سوریه به وضعیت طبیعی و درخشش سابق خود در نقشه اقتصادی می باشد.


- سایت B2B سوریه: یک منبع مسئول در مؤسسه تجارت سوریه از رسیدن 20 هزار تن برنج و 15 هزار تن شکر به انبارهای مؤسسه خبر داد و گفت: این مقادیر نیاز سایر استان های سوریه را پوشش خواهد داد.

اخبار پر بازدید