اتاق بازرگانی حلب برنامه‌های سرمایه گذاری خود را اعلام می کند.(فرصت های سرمایه گذاری)

توسط مدیر سیستم - 03 آبان 1399 | 23:29
اتاق بازرگانی حلب برنامه‌های سرمایه گذاری خود را اعلام می کند.(فرصت های سرمایه گذاری)

رئیس اتاق بازرگانی حلب ، عامر حموی ، طی سخنرانی در اولین مجمع نساجی که در اتاق صنعت حلب برگزار شد ، برنامه استراتژیک اتاق را اعلام کرد.

حموی اظهار داشت که این طرح شامل تبدیل هتل ” الآمیر” ، متعلق به اتاق ، به “برج تجاری حلب” و قرار دادن آن برای سرمایه گذاری با هدف دستیابی به  درآمد مالی متناسب با شخصیت مکان و موقعیت استراتژیک آن در مرکز شهر است.

این طرح همچنین شامل فعال سازی مجدد و احیای نقش اتاق با کلیه اتاق‌های بازرگانی در کشورهای عربی و خارجی و حرکت به سمت بازارهای عربی ، به ویژه بازارهای عراق ، علاوه بر فعال سازی مجدد و بازسازی مجدد ” بازار المدینه ” با همکاری بخش دولتی و سازمان‌های بین المللی ، با هدف فعال سازی کار در ” بازار الزرب ” ، از ورودی مقابل قلعه و رسیدن به ” بازار عطارین “و تا انتهای این بازار که عصب اصلی بازار مدینه است ، آغاز می شود.

رئیس اتاق بازرگانی حلب توضیح داد که یکی از مهمترین اهداف اتاق امروز فعال کردن مجدد بازارهای متعلق به “شرکت اصلی بازارهای حلب” به ویژه  بازار “هانانو ” که شامل 450 مغازه ،” بازار ضهره عواد “شامل 150 مغازه و” خالدیه ” که به صورت موثر و متمدن.

حموی تأسیس یک شرکت توسعه املاک و مستغلات را با مشارکت شورای شهر حلب ، شریک اتاق بازرگانی حلب در شرکت بازارهای حلب ، اعلام کرد.

(منبع سایت خبری البنک والمستثمر)

اخبار پر بازدید